Financie a poistenie
Daniel Smrek
Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
- Obec
- Stará Ľubovňa
- Od roku
- 2003
- IČO
- 40 322 211
Daniel Smrek
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 064 01 Stará Ľubovňa
- Na trhu od
- 1. januára 2003
- IČO
- 40 322 211
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Podnikanie v číslach
- 23
- rokov na trhu
- 2003
- rok vzniku
- 21
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Daniel Smrek
Daniel Smrek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Stará Ľubovňa. Podniká od 1. januára 2003.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania tvorí 21 položiek, napríklad maloobchod v rozsahu voľnej živnosti, veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti a sprostredkovanie obchodu.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Daniel Smrek
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 40 322 211
- Dátum vzniku
- 1. januára 2003
- Miesto podnikania
- 064 01 Stará Ľubovňa
- Živnostenský register
- Okresný úrad Stará Ľubovňa, vložka č. 710-7213
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 66.22)
- Činnosti poisťovacích agentov a maklérov
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Daniel Smrek zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 21 položiek.
-
Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
-
Sprostredkovanie obchodu
-
Pomocné stavebné práce
-
Maliarstvo a natieračské práce
-
Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
Zobraziť všetkých 21 položiek predmetu činnosti
- Maloobchod v rozsahu voľnej živnosti
- Veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti
- Sprostredkovanie obchodu
- Pomocné stavebné práce
- Maliarstvo a natieračské práce
- Služby v rámci lesníctva a ťažby dreva
- Výkopové práce
- Sprostredkovanie služieb v rozsahu voľnej živnosti
- Upratovacie práce
- Búracie práce
- Krajčírstvo
- Výroba suvenírov v rozsahu voľnej živnosti
- Montáž sadrokartónu
- Piliarska výroba a impregnácia dreva
- Výroba drevených obalov a paliet
- Spracovanie zemiakov
- Spracovanie ovocia a zeleniny
- Príprava a predaj tepelne rýchlo upravovaných mäsových výrobkov, obvyklých príloh a bezmäsitých jedál na priamu konzumáciu
- Podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľnej živnosti
- Bkladačské práce
- Podlahárstvo
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Daniel Smrek?
Miesto podnikania je v obci 064 01 Stará Ľubovňa.
Čím sa Daniel Smrek zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti poisťovacích agentov a maklérov“ (66.22). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: maloobchod v rozsahu voľnej živnosti; veľkoobchod v rozsahu voľnej živnosti; sprostredkovanie obchodu; pomocné stavebné práce.
Aké je IČO – Daniel Smrek?
IČO je 40 322 211.
Odkedy podniká Daniel Smrek?
Podnikanie začalo 1. januára 2003. Na trhu pôsobí 23 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.